Specialista na Měření PHM a sledovací systémy - Luboš Tvrdík

NOVINKY

13. prosinec 2012

Na našich nových webových stránkách www.measurements.cz naleznete všechny informace o měření spotřeby PHM pomocí diferenčních průtokoměrů paliva DWF. Dále tam najdete...

15. duben 2010
Novinka -  Elektronický diferenciální průtokoměr DWF-T. Průtokoměr je vybaven ohřevem obou měřících komor proti možnému zamrznutí paliva v zimním období při nekvalitních dodávkách pohonných hmot. Více zde
25. leden 2010
Připravili jsme pro Vás zcela novou a kompletně přepracovanou podobu našich webových stránek. Získaly nejen nový kabát, ale také jsme rozšířili a upřesnili informace o našich službách. Doufáme, že na našich nových stránkách naleznete vše co hledáte.

Diagnostika

Diagnostické systémy firmy Bosch dokáží spolehlivě, přesně a rychle určit jaký servisní zásah nebo úprava nastavení je nutná. Často odhalí poruchové stavy ještě dříve než se závada projeví viditelnou poruchou. Odborně vyškolená obsluha diagnostiky tak může s předstihem zabránit větším škodám na vozidle a optimalizovat nastavení motoru.

Provádíme diagnostiku vozidel diagnostickým přístrojem Bosch řady KTS

Zařízení slouží pro kontrolu, diagnostiku, vyhledávání a odstraňování závad u elektronických systémů řízení moderních zážehových a vznětových motorů, ABS / ASR / ESP, airbagů, systému přístrojových desek, řízení automatických převodovek a celé řady dalších systémů komfortu a bezpečnosti. Možnost připojení k PC pomocí bezdrátové technologie Bluetooth Standart Class1 s dosahem až 100 m.

Zařízení Bosch řady KTS 520 / 540 / 570 spolu se softwarem BOSCH ESI (tronic) umožňují:

  • vyčtení paměti závad
  • vymazání paměti závad
  • zobrazení skutečných hodnot snímačů a akčních členů
  • test akčních členů
  • základní nastavení
  • nulování servisních intervalů
  • kódování variant
  • komunikaci s řídícími jednotkami s EOBD a mnoho dalších funkcí dle stavu softwaru a typu řídící jednotky.
diagnostika diagnostika diagnostika

Zkušební diagnostické přístroje firmy QUICKLYNKS jsou velmi snadno použitelné a vysoce spolehlivé a přesné.

Tyto kvalitní přístroje slouží k tomu, aby četli a vymazávali kódy závad a znovu načítali parametry motoru. Pro vozidla s OBD také ovládají 78 typů systémů, včetně skupiny VAG.

diagnostika diagnostika diagnostika
Copyright © 2009 Luboš Tvrdík – Měřící a sledovací systémy | Developed by Kinet