Specialista na Měření PHM a sledovací systémy - Luboš Tvrdík

NOVINKY

13. prosinec 2012

Na našich nových webových stránkách www.measurements.cz naleznete všechny informace o měření spotřeby PHM pomocí diferenčních průtokoměrů paliva DWF. Dále tam najdete...

15. duben 2010
Novinka -  Elektronický diferenciální průtokoměr DWF-T. Průtokoměr je vybaven ohřevem obou měřících komor proti možnému zamrznutí paliva v zimním období při nekvalitních dodávkách pohonných hmot. Více zde
25. leden 2010
Připravili jsme pro Vás zcela novou a kompletně přepracovanou podobu našich webových stránek. Získaly nejen nový kabát, ale také jsme rozšířili a upřesnili informace o našich službách. Doufáme, že na našich nových stránkách naleznete vše co hledáte.

Služby a příslušenství

Autoklimatizace

Provádíme kompletní diagnostiku a opravy systému klimatizace (detekce úniku chladiva, opravy kompresoru, výměna kondenzátoru, těsnění, atd.).

 • opravy netěsných trubek
 • diagnostika bezspojkových kompresorů (např. Škoda, Seat, VW)
 • čištění a dezinfekce výparníku ultrazvukem

Pravidelná roční údržba

 • výměna kabinového filtru
 • antibakteriální ošetření

Pravidelná dvouletá údržba

 • výměna chladicího média v klimatizaci
 • kontrola všech dílů systému klimatizace
 • kontrola vysoušeče

Správná údržba klimatizace zaručuje vzduch bez nečistot a zdrojů alergií ve Vašem vozidle. Pravidelným servisem klimatizací zajistíte dlouhou životnost, bez pozdějších nákladných oprav.

klimatizace klimatizace klimatizace

Sezónní kontroly vozidel

Nabízíme pravidelné sezónní kontroly prováděné včas před začátkem prázdnin popř. před zimním obdobím.

Výměna oleje u profesionálů

Pravidelná výměna oleje zajišťuje vysokou životnost motoru a jeho spolehlivý chod. Automechanici firmy vyměňují olej a montují nové olejové filtry – a to vše rychle a cenově výhodně. Samozřejmostí je ekologická likvidace vašeho použitého oleje. Také vynulování indikace servisního intervalu zvládají bez problémů naši profesionálové na elektroniku.

Bezpečnostní kontroly

S malým rozsahem prací a s minimálními náklady se zajišťují např. kontroly:

 • technické bezpečnosti vašeho vozidla
 • pro zamezení rizika nehody
 • pro zamezení nepříjemných závad vozidla
 • pro zajištění nutné mobility
 • pro zajištění osobní bezpečnosti řidiče a spolujezdce při běžném provozu vozidla

Kompletní inspekce

Každá údržba je prováděna podle speciálních údržbových postupů pro vaše vozidlo. Mechanik se přitom zaměří na všechny komponenty a provede potřebné údržbové práce. Například na motoru, zapalování, elektronice a brzdách. Veškeré práce jsou prováděny vyškoleným odborným personálem za použití moderních diagnostických přístrojů, vybavení a technických informací. Investice, která se při cenách v naší firmě vždy vyplatí - třeba i u starších modelů vozidel! Zvýšíte tak hodnotu vašeho automobilu a můžete se bezpečně vydat i na delší jízdy.

Montáže hands free sad do vozidel

Provádíme odbornou montáž sad hands free značek PARROT CK a Nokia.

handsfree handsfree handsfree

Elektronické zabezpečení vozidel, elektronické doplňky vozidel

GSM autoalarm

GSM autoalarm kombinuje zabezpečení automobilu, imobilizér a GSM komunikaci s vozidlem. Autoalarm je možné ovládat ovladači Jablotron, nebo k jeho ovládání využít původního dálkového ovládání automobilu. K autoalarmu je možné přiřadit také bezdrátové detektory, které mohou střežit prostor vozu nebo jeho okolí.

elektronické zabezpečení elektronické zabezpečení elektronické zabezpečení

Elektronické zabezpečovací systémy

Jak si zabezpečit dům, obchod, nebo kancelář

Při výběru systému je třeba především vycházet z toho, že systém EZS má za úkol chránit váš majetek v řádově vyšších hodnotách. Proto musíte mít jistotu, že se na váš zabezpečovací systém můžete spolehnout. Asi by nikoho nenapadlo kupovat poplachovou ústřednu na tržišti, ale ani nákup v supermarketech není tím nejlepším řešením.

Elektronické zabezpečovací systémy (EZS) jsou finančně mnohem dostupnější, než si řada lidí myslí. Cenově jsou srovnatelné například s běžnými elektrickými spotřebiči, které jsou v každé domácnosti samozřejmostí. Samozřejmě, že jiná bude hodnota EZS určeného pro zabezpečení panelákového bytu ve třetím patře v malém městě a jiná pro zabezpečení luxusní vily v Praze.

elektronické zabezpečení elektronické zabezpečení elektronické zabezpečení

Prodej a montáž produktů značky HELLA

Jsme partneři firmy HELLA a zajišťujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej světelné techniky, doplňků a příslušenství tohoto předního světového výrobce. Základem nabízeného sortimentu je osvětlení automobilů. Kromě toho nabízíme také celou řadu elektronických a elektrotechnických součástek a prvků, širokou škálu automobilového příslušenství.

V případě jakýchkoliv dalších dotazů ohledně tohoto sortimentu kontaktujte přímo naši společnost, kde Vám poskytneme o těchto výrobcích a možnostech vzájemné spolupráce veškeré potřebné informace.

produkty značky Hella produkty značky Hella produkty značky Hella
Copyright © 2009 Luboš Tvrdík – Měřící a sledovací systémy | Developed by Kinet