Specialista na Měření PHM a sledovací systémy - Luboš Tvrdík

NOVINKY

13. prosinec 2012

Na našich nových webových stránkách www.measurements.cz naleznete všechny informace o měření spotřeby PHM pomocí diferenčních průtokoměrů paliva DWF. Dále tam najdete...

15. duben 2010
Novinka -  Elektronický diferenciální průtokoměr DWF-T. Průtokoměr je vybaven ohřevem obou měřících komor proti možnému zamrznutí paliva v zimním období při nekvalitních dodávkách pohonných hmot. Více zde
25. leden 2010
Připravili jsme pro Vás zcela novou a kompletně přepracovanou podobu našich webových stránek. Získaly nejen nový kabát, ale také jsme rozšířili a upřesnili informace o našich službách. Doufáme, že na našich nových stránkách naleznete vše co hledáte.

Vyhodnocovací displeje

Vyhodnocovací jednotky tvoří spolu s průtokoměry systém měření paliva vhodný pro většinu vozidel, strojů, stavební a zemědělské techniky, vybavené spalovacím motorem.

Měřící systém je vhodný nejen pro podnikatele, ale také pro řidiče, kterým přináší hodnotné informace o spotřebě, ujeté vzdálenosti v několika úrovních a provozních časech. Tím může přispět k hospodárnému režimu jízdy, která zárověň šetří životní prostředí a vozidlo samé.

vyhodnocovací displeje Palubní indikátor K2M-DWF

Poskytuje informace o spotřebě paliva od startu motoru - trip, průměrné za jednotku času L/hod a trvale zapisuje spotřebu „total“ v litrech. Tím může přispět k hospodárnému režimu jízdy a takto zároveň šetří životní prostředí a vozidlo samé.
Údaje průtokoměrů jsou během provozní doby vozidla podchycovány a přiváděny do palubního indikátoru. Integrovaný procesor zpracovává údaje a ukládá informace do paměti, která má dvě rozdílné úrovně ukládání. Pomocí obsluhy tlačítka se údaje zobrazují na displeji.

vyhodnocovací displeje CUB5 – univerzální čítač

CUB5 má dva nezávislé čítače a měření frekvence. 8-místný LCD displej reflexní (CUB5R) nebo transmisní (CUB5B). Čítače mají nezávislá měřítka (jen v DUAL CNT MODE) a nastavitelnou desetinou čárku. Mód čítání pro připojení inkrementálního snímače s 1x, 2x, nebo 4x násobným rozlišením. Možnosti lze dále rozšířit přídavným modulem s 1 relé (CUB5RLY) a komunikačním modulem (CUB5COMx) s rozhraním RS232 nebo RS485.

vyhodnocovací displeje Vyhodnocovací displeje CUB 7P

Miniaturní programovatelný čítač firmy Red Lion Controls.

  • 8-místný LCD displej
  • Napájení výměnnou Li baterií zajišťuje 6 let funkce
  • Nastavitelné měřítko zobrazení a desetinná čárka
  • Nulovaní tlačítko
  • Blokování nulovacího tlačítka
indikátor

Indikátor je součást měřícího systému spotřeby paliva. Poskytuje informace o spotřebě paliva od startu motoru - trip, průměrné za jednotku času L/hod a trvale zapisuje spotřebu „total” v litrech. Tím může přispět k hospodárnému režimu jízdy a takto zároveň šetří životní prostředí a vozidlo samé.

Údaje průtokoměrů jsou během provozní doby vozidla podchycovány a přiváděny do palubního indikátoru. Integrovaný procesor zpracovává údaje a ukládá informace do paměti.
Pro účely této aplikace je činnost systému ukončena přenesením informací do nadřazeného řídícího systému pomocí PPL impulsů.

Ceny:

Ceny nelze pevně stanovit z důvodu množství kombinací montážních sad a rozlišností materiálu. Na základě Vašich požadavků Vám rádi zpracujeme cenovou nabídku.

Copyright © 2009 Luboš Tvrdík – Měřící a sledovací systémy | Developed by Kinet