Specialista na Měření PHM a sledovací systémy - Luboš Tvrdík

NOVINKY

13. prosinec 2012

Na našich nových webových stránkách www.measurements.cz naleznete všechny informace o měření spotřeby PHM pomocí diferenčních průtokoměrů paliva DWF. Dále tam najdete...

15. duben 2010
Novinka -  Elektronický diferenciální průtokoměr DWF-T. Průtokoměr je vybaven ohřevem obou měřících komor proti možnému zamrznutí paliva v zimním období při nekvalitních dodávkách pohonných hmot. Více zde
25. leden 2010
Připravili jsme pro Vás zcela novou a kompletně přepracovanou podobu našich webových stránek. Získaly nejen nový kabát, ale také jsme rozšířili a upřesnili informace o našich službách. Doufáme, že na našich nových stránkách naleznete vše co hledáte.

Stavební stroje - Náš tip na úsporu PHM

Všem, kteří chtějí mít přehled o svých stavebních strojích a spotřebě PHM nabízíme možnost monitorování spotřeby pohonných hmot  pomocí elektronického průtokoměru.

Pohonné hmoty lze sledovat pomocí elektronického průtokoměru:

  • První varianta je OFF LINE – průtokoměr s vyhodnocovacím displejem.
  • Druhá varianta je ON LINE – průtokoměr spojen s vyhodnocovací jednotkou GPS.

Varianta OFF LINE přináší hodnotné informace o spotřebě. Tím může přispět k hospodárnému režimu jízdy, která zárověň šetří životní prostředí a vozidlo samé. Údaje jsou během provozní doby vozidla podchycovány a přiváděny do kompaktního indikátoru. Integrovaný procesor zpracovává údaje a ukládá informace do paměti. Pomocí obsluhy tlačítek se obsah paměti zobrazuje na dipleji.

Ceny:

Ceny nelze pevně stanovit z důvodu množství kombinací montážních sad a rozlišností materiálu. Na základě Vašich požadavků Vám rádi zpracujeme cenovou nabídku.

měření PHM měření PHM měření PHM

Varianta ON LINE umožňuje přenášet informace o spotřebě a pohybu vozidla pomocí GPS. Systém umožňuje v reálném čase kontrolovat polohu a rychlost vozidla, spotřebu, počet ujetých kilometrů, identifikovat typ jízdy, aktivaci zapalování nebo identifikovat uživatele. Samotná aplikace, která zobrazuje vámi požadované údaje je přístupná přes internet, a to na kterémkoliv počítači nebo PDA.

Ceny:

Ceny nelze pevně stanovit z důvodu množství kombinací montážních sad a rozlišností materiálu. Na základě Vašich požadavků Vám rádi zpracujeme cenovou nabídku.

měření PHM měření PHM měření PHM
Copyright © 2009 Luboš Tvrdík – Měřící a sledovací systémy | Developed by Kinet