Specialista na Měření PHM a sledovací systémy - Luboš Tvrdík

NOVINKY

13. prosinec 2012

Na našich nových webových stránkách www.measurements.cz naleznete všechny informace o měření spotřeby PHM pomocí diferenčních průtokoměrů paliva DWF. Dále tam najdete...

15. duben 2010
Novinka -  Elektronický diferenciální průtokoměr DWF-T. Průtokoměr je vybaven ohřevem obou měřících komor proti možnému zamrznutí paliva v zimním období při nekvalitních dodávkách pohonných hmot. Více zde
25. leden 2010
Připravili jsme pro Vás zcela novou a kompletně přepracovanou podobu našich webových stránek. Získaly nejen nový kabát, ale také jsme rozšířili a upřesnili informace o našich službách. Doufáme, že na našich nových stránkách naleznete vše co hledáte.

Nákladní doprava - Náš tip na úsporu PHM

Všem, kteří chtějí mít přehled o svých nákladních vozech nabízíme možnost monitorování pohybu a spotřeby pohonných hmot.

Jednotka Sherlog Trace on line spojená s elektronickým diferenciálním průtokoměrem nebo s datovým převodníkem EDM eco dodává majiteli potřebná data o pohybu a spotřebách PHM například kamionu po celé Evropě a dalších zemí světa. Stačí pouze nainstalovat potřebné zařízení do jednotlivých nákladních vozů a aktivovat službu. Samotná aplikace, která zobrazuje vámi požadované údaje je přístupná přes internet, a to na kterémkoliv počítači nebo PDA.

Ceny:

Ceny nelze pevně stanovit z důvodu množství kombinací montážních sad a rozlišností materiálu. Na základě Vašich požadavků Vám rádi zpracujeme cenovou nabídku.

měření PHM měření PHM měření PHM
Copyright © 2009 Luboš Tvrdík – Měřící a sledovací systémy | Developed by Kinet